Фигурки „Леденото кралство“ – 4 бр.

14.85 лв.

4 бр. пластмасови фигурки, подходящи за деца над 3 год.

Изчерпан

Код: 37868 Категории: ,

Описание

4 броя пластмасови фигурки „Леденото кралство“

Размери: 29х6х30 см.

Сподели: